Rozpoczął się Wielki Post. Zachęcamy, aby w tym czasie podejmować trud indywidualnych umartwień i postanowień jako wynagrodzenie Panu Bogu na nasze grzechy i grzechy naszych bliźnich. W głębszym przeżyciu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa:
Droga Krzyżowa odprawiana będzie w piątki o godz. 15:00 dla dzieci, 16:30 dla dorosłych i o godz. 19:30 dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być wcześniej.
Gorzkie Żale będą w niedzielę o godz. 16:30

Organizujemy pielgrzymkę na Litwę. Planujemy odwiedzić: Kowno, Wilno i Troki. Termin 27 – 30 lipca 2020 r. Zapisy w kancelarii lub zakrystii. Cena: 700 zł
Osoby zapisane zapraszamy na spotkanie organizacyjne z pilotem pielgrzymki 22 marca 2020 (niedziela) o godz. 18:00 w sali domu pielgrzyma. Będzie potrzebny nr PESEL i zaliczka 150 zł. W związku z dużą ilością chętnych na pielgrzymkę istnieje możliwość drugiego wyjazdu na początku sierpnia.
Program

14 lutego br. rozpocznie się nowy cykl konferencji dla narzeczonych. Zainteresowanych zapraszamy do sali domu pielgrzyma w piątki o godz. 17:00

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Zgodnie z obietnicą, dla dzieci uczestniczących w ubiegłorocznych roratach z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim, organizujemy wyjazd do Dęblina i Warszawy. Termin: 29 lutego 2020 (sobota)

Program wycieczki:

22 lutego br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.